Cookies verbeteren de gebruikerservaring op onze site. Is dat akkoord? Akkoord Instellingen

CONTACT EICKEMEYER - Veterinaire groothandel

Bent u een nieuwe klant? Zou u graag een inlogcode voor onze webshop krijgen?
Vul dan niet dit contactformulier in maar klik op deze link.   
Wij zijn een veterinaire groothandel. Wij leveren geen producten aan de humane industrie of particulieren

Contactformulier








Bedrijfsgegevens EICKEMEYER BV

Eickemeyer Medische Techniek voor Dierenartsen B.V
Bellweg 44
4104 BJ Culemborg
Tel: +31 (0)345 589 400 / Fax: 0345-589401

BTW: NL814486472B01
KVK: 11061350
IBAN: NL27 INGB 0655 9224 58
BIC: INGBNL2A

Wij zijn een veterinaire groothandel. Wij leveren geen producten aan de humane industrie of particulieren.

Telefonische openingstijden kantoor

maandag - vrijdag van 08.30- 12.15 uur en van 13.00- 16.30 uur

Contact


Algemeen emailadres

Team Eickemeyer Info@eickemeyer.nl

Jos Wennekes

General Manager J.Wennekes@eickemeyer.nl

Brechtje Lemmens

Product Manager B.Lemmens@eickemeyer.nl

Maaike van Baarsel-Korevaar

Account manager M.korevaar@eickemeyer.nl

Simone de Bie

Commercieel administratief medewerkster binnendienst S.bie@eickemeyer.nl

Anne Vernooij

Commercieel administratief medewerkster binnendienst
 A.vernooij@eickemeyer.nl 

Hardy Weisbeek
Technisch medewerker backoffice 
H.weisbeek@eickemeyer.nl 

Nico Mocking

Technisch medewerker 
Service@eickemeyer.nl