Ons team

We proudly present, onze toppers!


Deze toppers staan klaar om dagelijks het beste uit de dag te halen. 
Waar wij het voor doen? Tevreden klanten!


Jos Wennekes

General Manager 
J.Wennekes@eickemeyer.nl

Brechtje Lemmens

Product Manager
B.Lemmens@eickemeyer.nl


Simone de Bie

Commercieel administratief medewerkster binnendienst
S.Bie@eickemeyer.nl

Anne Steenstra

Account Manager Nederland 
A.Steenstra@eickemeyer.nl

Ilse Mathijs

Account Manager Belgiƫ
I.Mathijs@eickemeyer.nl  

Johan van Bemmelen

Account Manager Nederland 
j.vanbemmelen@eickemeyer.nl


Hardy Weisbeek

Technisch medewerker backoffice 
H.weisbeek@eickemeyer.nl


Ralph Heirman

Technisch medewerker backoffice 
R.heirman@eickemeyer.nl


Nico Mocking

Technisch medewerker 
Service@eickemeyer.nl